Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem menti el a telefonom...

Miért nem menti el a telefonom az üzeneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nagyon értek a telefonokhoz (telefonomhoz) csak hívás-hoz és üzenetekhez használom. A problémám az ha valaki küld nekem egy üzenetet az képernyő kijelzőn még megjeleníti és onnan meg is tudom nézni ki mit írt, de ha kilépek onnan és betérek az üzenetekhez már nincs ott. Ugyan ez van hívásnál ha valaki hív megtudom nézni a telefonszámot de ha kilépek onnan a naplóban már nem látom, hogy ki hívót és mi volt a telefonszáma. És még az is a problémám részéhez kapcsolódik ha én küldök üzenetet azt se látom. Egyik barátom-nak 3-szor küldtem el ugyanazt mert nem látam, hogy elküldi így elküldtem még egyszer és még egyszer majd felhívtam a biztonság kedvéért és azt mondta megkapta. Kérem valaki aki ért hozzá segítsen.

Samsung galaxy s3 mini


2016. nov. 5. 14:01
 1/1 anonim válasza:

Vagy azért mert betelt a telefon memoriád, vagy szoftveres hiba van.

Törölj ki üzenetet és nézd meg úgy működik e. Ha elmész a szolgáltatodhoz ott segiteni fognak.

2016. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!