Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok max 100 ezer ft-ig?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Hasonlóan telefon vásárlás előtt állok. Sokat nézelődtem a neten, megnéztem a szolgálatók ajánlatait és a keretem is hasonlóan "nagy".

Hamar rájöttem, hogy ennyiből semmilyen "luxust" nem kapok egyik szolgáltatótól sem. A plafon egy huawei p9 lite...

Egy iPhone, vagy Samsung s5 vagy nagyobb szintről álmodni se szabad..(Pedig emlékszem ezelőtt 8-10 évvel még 30 ezer Ft-ért kaptam csúcskategóriás walkman felnyihatós mobilt :D)


Szóval elkedtem keresgélni a neten, és számos cikk, ajánlás, vélemény, után rátaláltam az eustockra.

Örömmel fedeztem fel, hogy létezik amúgy 50-60 ezerért is olyan telefon ami többet tud, mint a szolgáltatós 100 ezer Ft-os..


Szóval szerintem" a jelenleg legjobb ár/érték arányú telefon a piacon az a: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition (65 ezer Ft).

Kisebb képernyővel(5"), átlag felhasználónak észrevehetetlen teljesítmény csökkenéssel már 55 ezerért van Xiaomi Redmi 3S Prime is amit a kistesónak nevezhetünk.


Esetleg 70 ezer ft-ért, Vernee Apollo Lite ami egy igazi atomerőmű, csak az aksija nekem "kicsinek" tűnik hozzá.


Én ezeket ajánlanám, persze a hazai "szolgáltatós" mellett szól, hogy itthon van a garancia, elég a boltba visszavinni(a többit elkell postázni(+10 perc..), de szerintem a márkanév, és az a 10 perc nem ér 40-50 ezer Ft felárat.


Ui. Ha a 100 ezret megpótolod még akár samsung s6 szintet is kaphatsz a Oneplustól.

2016. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 75-80 környékén vennék egy Lenovo Vibe S1-et ennyiből, szerintem nem néz ki rossz vételnek, én is vásárlás előtt állok.
2016. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Google Nexus 5X: még kb. 2+1 évig kap szoftverfirssítéseket!
2016. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem Lenovo A536-om van. Elég jó, egy éve vettem 33000 forintért. Az a probléma vele, hogy néha "megőrül", de újraindítás után megy normálisan. Szerintem az árához képest nem rossz.
2016. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Osztom az első hozzászóló véleményét, csak nem értem, miért kelletett lepontozni őt - ja, hogy nem ajánlott iPhone-t? Full logic, 100K alatt - mi?
2016. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ami nekem nagyon bejön az a Sony z5 csak nemtudom mennyiért tudnék hozzájutni..
2016. nov. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!