Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az ebayos telefon vásárlásról?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 12:53
 1/3 anonim válasza:
48%
Szerintem erre a kérdésre nem igazán fogsz választ kapni, mert elég nagy butaság onnan telefont rendelni. Semmi garancia nincs rá hogy az tényleg működik, stb. Nem kapsz vele papírokat sem. Semmi képpen ne rendelj onnan.
2016. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Újat vagy használtat? Én használtakat rendeltem magánszemélyektől, 5-ből 2 defektes volt. Az igaz hogy a paypal visszaadja a pénzt de csak ha bizonyítod az igazad, visszaküldöd a telót, sok macera és ideg.
2016. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekel más véleménye aki rendelt onnan irj üzit,van fb.n 2 csoport ahol tele van akik mostanába megkapták az uj telojukat probléma mentesen és hibátlanul
2016. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!