Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom alkalmazásokból...

Ypszilon1980 kérdése:

Telefonom alkalmazásokból magától miért lép vissza (Meizu M3 note)?

Figyelt kérdés

Pár napja van meg a telefonom, ma elkezdte azt csinálni magától, mintha visszalépkednék eggyel az alkalmazásokban, közben rezeg is, megbolondult teljesen.

Mint amikor hozzáérek az érintőgombjához, mert vissza akarok lépni egyet pl. a menüben, szinte kezelhetetlen, van amikor folyamatosan csinálja, csakhogy nem ér hozzá semmi. Kijelzőt is megtisztítottam, tiszta nincs rajta szennyeződés.



2016. dec. 5. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gari
2016. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom, nem vagyok benne biztos. Hazajöttem és kivettem belőle a sim-et meg az SD-t, hogy akkor irány a szervíz. Bekapcsolom a telót és semmi baja. Visszarakom a sim-et, SD-t és megint semmi baja. Mondjuk letöröltem az SD-ről mindent, csak a zenéket és képeket hagytam rajta.

Lehet sim hiba? Mást nem tudok elképzelni, mert az alkalmazások mind a telón vannak. Valakinek valami ötlet?

Mindenesetre holnapig meglátom mit produkál, aztán lehet, hogy csak átmeneti a javulás.

2016. dec. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!