Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom elofizetessel problema...

Telekom elofizetessel problemam akadt hivasok teren mit tegyek?

Figyelt kérdés
Telekomnal kotottem elofizetest. A problemam a kovetkezo.: bejovo hivasoknal ismeretlent ir, probaltam beallitani nem talaltam ezzel kapcsolatba semmit, atraktam mas keszulekbe a simet a problema ugyan ez, ja es dualsimes a telom masik kartyam telenoros az rendesen mukodik. Telekomnak irtam 2 szer mar lassan ket hete, valasz azota semmi hivtam oket azt mondtak majd utana jarnak es hivnak. Valasz semmi. Na ebbol elegem lett, szoval az lenne a kerdesem, hogy fel lehet bontani a szerzodest, mivel a szerzodesben nincs ilyenrol szo es en reszemrol en tartom magam a szerzodesbe eloirtaknak, a telekom viszont nem tesz eleget annak amire en elofizettem ilyen esetbe lehet bontani a szerzodest? Az elofizim 4 honapos.

2016. dec. 8. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lehet bontani szerződést, nem életfogytig szól az :D


Meg kell nézni, hogy mi a "bünti", ha felbontod, elő kell venni azt a szerződést.

2016. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"a telekom viszont nem tesz eleget annak amire en elofizettem"


Nem hiszem hogy így lenne.

[link]

Csak rendeld meg a szolgáltatást és láss csodát.

2016. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerzodes megszegese eseten 275000 ft ot kell fizetni. De miert lenne bunti ha nem en vagyok a hiba hanem ok. Nyilvan ilyenkor az ember nem azt fogja mondani hogy ezaz kiralyok vagytok igy tovabb
2016. dec. 8. 00:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Na igen megvan. Hat kicsit hulyen jon le, de engem ilyenrol nem talyekoztattak, de az uttobbinak koszonom a tippet
2016. dec. 8. 00:37
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez most teljesen komoly, hogy ezért is már pénzt kérnek? ez hogy lehet.
2016. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Atyaúristen! Ahhoz hogy lásd a hívó számját fizetni kell? De hiszen ez alap már 1995 óta! Ekkora lehúzást életemben nem láttam!

Szerintem rögtön menj a fogyasztóvédelemhez, jelentsd fel őket malpraxisért!

2016. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Eco, Eco XS, Mobil Otthon, Mobil Otthon Prémium díjcsomagok kivételével ingyenes."


eco xs szolgáltatásod van? Akkor úgy tűnik nem alap, fizetned kell. Jó kis lehúzás.

2016. dec. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Move m csomagom van. A problema az volt h bekellett lepnem a telekom fiokomba es magamnak kellett elofizetni arra hogy mutassa a szamot. Az elofizetes a szam mutatasara ingyenes.
2017. febr. 3. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:

"A problema az volt h bekellett lepnem a telekom fiokomba es magamnak kellett elofizetni"


Vagy felhívod a 1430-as számot és megkéred hogy kapcsolják be.

2017. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" a telekom viszont nem tesz eleget annak amire en elofizettem"


Azért a helyedben elolvasnám azt a szerződést alaposabban.


"Telekomnak irtam 2 szer mar lassan ket hete, valasz azota semmi hivtam oket azt mondtak majd utana jarnak es hivnak."


Ugye azt tudod hogy a határidő ilyen esetekben 30 nap. a kivizsgáás eredménye pedig nagy valószínűséggel nem fog szabálytalanságot feltárni. De nem vagyok jós, mára már biztosan megérkezett a válasz.

Ahogy a gyakorlatban ez lenni szokott, a panaszos ritkán látja be hogy nem feltétlenül neki volt igaza ha pusztán a tényeket nézzük. Ami az, hogy vásárolt egy szolgáltatást, ami nem tartalmazott egy olyan dolgot, amit egyébként ő elvárt volna.

2017. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!