Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a HTC Legend Vodafone-n...

Megéri a HTC Legend Vodafone-nál, vagy fizessek rá 6-ot és vegyek függetlenül?

Figyelt kérdés
Előre is kössz
2010. máj. 1. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos a telefont nem ismerem, de ha már ennyit kiadsz érte, az a 6 (ha az hatezer) nem oszt, nem szoroz, az meg nem hátrány, ha gyárilag független, sztem.

(én is inkább a saját, bár abszolút másmilyen telómat 5e-rel többért vettem meg, függetlenül, mint hogy valamelyik szolgáltatónál tettem volna ezt, ráadásul olyan színben!.... :D)

2010. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


Szerintem független telefont vegyél, mert azoknak használhatóbb ROM-uk van. Ismerőstől vettem egy sgh-i900-at t-mobile rom volt rajta, de első dolgom az volt, hogy lecseréljem az oprendszerét mert használhatatlan volt :)

2010. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anroidok ROM-ját úgy főzik mint a levest, rengeteg tuningolt ROM elérhető. Ha vodás maradsz és inkább olcsóbban vennéd mert pl számít a pénz nem kell félned h vörös menüs marad a teló vagy akármi törölhetetlen menü lesz benne. Könnyen orvosolható
2010. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Függetlent vegyél, nem olcsó telefont vásárolsz, az a 6 ezer már nem sokat számít! Ha külföldre mész, vannak olyan országok, ahol netezéshez vásárolhatsz ottani kártyát, ha nem független még a vodafone ottani hálózatára sem tudsz ilyet használni. Másrészt aki volt már más szolgáltatónál is, az tudja hogy milyen szar a vodafone, előbb-utóbb te is rá fogsz erre jönni. Ha máskor nem, majd egy kirándulás alkalmakor, amikor hirtelen nagyon kéne telefonálnod, de nincs lefedettség, másoknak meg van.
2010. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eddig is vodafonos voltam :S

semmi bajom nem volt vele, csak olyan dolgok mint pl.: minden ismerősnek t-mobile és drága volt hálozaton kívül telefonálni, nem lehet "visszahívóst" küldeni.

Akkor függetlenbe veszem :)

2010. máj. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!