Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon ha visszaá...

Androidos telefonon ha visszaállítom teljesen a gyári beállításokat, akkor érdemes egy új gmail fiókkal belépni a telóba (lent részletesen)?

Figyelt kérdés
Androidos telefonon ha egy gmail fiókkal be vagyok jelentkezve és töltök le alkalmazásokat a play áruházból, de ezek akadoznak vagy nem jól műkődnek,(pl:villog a messenger stb.)de nem tudom hogy maga az alkalmazás müködik így magától vagy valami hiba-e, és emiatt újratelepítem a gyári beállításokat, de ugyanezzel a gmail fiókkal lépek be a telóba, majd az áruházból ugyanezeket az alkalmazásokat letöltöm a saját alkalmazások közül, akkor újra előjöhetnek-e a hibák(már ha hibák) amiatt, hogy ugyanazzal a gmail fiókkal léptem be és ugyebár ezeket az alkalmazásokat a gmail fiók szinkronizálta,elmentette? Vagyis feltéve hogy nem az alkalmazás viselkedik így magától, hanem valami hiba volt a letöltésben vagy bármiben ami miatt rosszul működött, akkor ugyanazon a gmail fiokon ujratelepítés után elöjohetnek-e ugyanazok a hibák, amik esetleg új gmail fiók esetén nem lennének?
2016. dec. 18. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az alkalmazás rossz, akkor az egy másik google fiókkal is az lesz, ez nem befolyásol semmit.
2016. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem egyszerűbb kivenni a pipát az "adatok szinkronizálása" mezőből? Úgy ki tudod próbálni.

Egyébként a felhőben csak azoknak az appoknak csak azok az adatai vannak, amiket direkt oda szánt a fejlesztő: emlékeztetők, naptár eseményei, játékoknál az aktuális állapot, stb. Az alkalmazásadatok nagyrészt a belső tárhelyen vannak, amit egyrészt tudsz üríteni a beállítások > alkalmazások menüpontban, másrészt a gyári beállítások visszaállításával.

A cache ürítése is segíthet, ehhez készülékspecifikus leírást találsz az interneten.

2016. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt értem,de ha nem az alkalmazás rossz csak nem jól működik valamiért, akkor lehetséges, hogy ugyan úgy nem fog jól működni ugyanazon a gmail fiokon újratelepítés után csak egy újon?
2016. dec. 18. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a fejtegetésed. A gugliplay megnézi a készülékeden az android verziót és annak megfelelően tölti le a telefonodra az appot. Ha kispista vagy nagyjóska fiókkal csinálod, akkor is ugyanazt kapod. Ha nem jól fut az app, akkor annak más oka van.
2016. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. dec. 18. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!