Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom lassan tölt, vagy...

Telefonom lassan tölt, vagy merül töltés közben. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szokása hogy töltés közben merül, azonban ma egész éjszaka töltőn volt, és nem töltődött semmit, sőt még merült is nem keveset. Alapjáraton kb 1 hete 10-20 perc alatt tölt 1 szazalekot. Most toltes közben repülő üzzemmódba raktam,igy nem merul, de legalább toltodik...sajnos csak kb fel oranként 1 szazalekot. A telefonom fel eves, Vernee Thor

2016. dec. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress ra van foruma,ott hatha segitenek.ill ha meg garancias,kuldd szervizbe.Elso gondolatom az aksicsere volt amugy.
2016. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyári töltővel töltöd?
2016. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Noname telefon. Két éves Samsung gyorsan tölt és lassan merül. Egy nap alatt megy le 99%-ról 40-re.
2016. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Január elején szervízbe viszem majd, de addig is jó lenne valahogy kibírnom vele:( A gyári usb-t nem tudom már használni mert lötyög a telefonban. Tudom, hogy noname, nem erre voltam kíváncsi :)De azért köszönöm a válaszokat
2016. dec. 20. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd sűrűn töltöre, a beállításokban az enegeriagazdálkodást vedd le (nem lesz teljes a fényerő a kijelzőn), ne kapcsold be a wifit. Ezek mind segítenek abban, hogy ne merüljön le hamar.
2016. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És nem kisebb áramú töltővel töltöd, mint a gyári?
2016. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!