Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene? SD kártyával...

Valaki segítene? SD kártyával kapcsolatban

Figyelt kérdés
Szóval NAVON mizu (android) telefonom van és most vettem bele egy 8 gigás SD kártyát. A beállítások menüben a tárhely részben átállítottam a telefon memóriáról az SDre és megpróbáltam letölteni egy 117 MBos alkalmazást. Viszont azt írta ki, hogy kevés a tárhely, töröljek valamit. Van egy szótáram, snapchat és facebook, ezeket átraktam az SDre. Mégsem tudja letölteni az alkalmazást, pedig nagyon sok hely van még rajta. Mit csináljak vele? Mit kell még átállítani?

2016. dec. 24. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tárhelyet kell felszabadítani. Így is egy részét a telefonra tölti le+pár szám mega kell a rendszernek.
2016. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*pár száz mega
2016. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van olyan, hogy maga a google foglalja a helyet, ami ugyan szabad, mégsem enged letölteni. Régebben azt csináltam, hogy az alkalmazásoknál letöröltem a google szolgáltatást, így átállt gyárira és akkor már működött. Most már vannak olyan telefonok, hogy nem tudod ezt megcsinálni.

Viszonylag drasztikus módszer, szóval inkább azt nézd meg, hogy a telefon memóriája mekkora és onnan törölj pár dolgot.

Van olyan alkalmazás is, amit nem enged SD-re tölteni.

2017. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Az SD kártya a felhasználói adatok tárolására szolgál. A telepített programok helye a /data partíció. Ha ott nincs elég hely, akkor hiába van akármekkora tárhelyed máshol.
2017. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fata.morgana ***** válasza:
Nekem is volt NAVON telefonom. Hasonló problémákkal szembesültem mint te. Nagyon kicsi volt a belső memóriája. Hiába van mellette egy SD kártya. Letölteni először a belsőre fogja, és csak azután lehet esetleg áttenni SD-re. Amit beállitottál, az csak a fényképekre vonatkozik meg a videókre, hogy eleve az SD-re teszi. Viszont az alkalmazásokat a belső tárhelyre kell.
2017. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!