Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet úgy állítani okostele...

Be lehet úgy állítani okostelefont, hogy a memóriakártyára telepítsen?

Figyelt kérdés

Van pár alkalmazás amit letöltenék a telefonomra, de a belső tárhely tele van, a memóriakártyán viszont még rengeteg szabad hely van.

Hogy tudom beállítani a telefont, hogy a memóriakártyára telepítse az alkalmazásokat? A belső tárhelyben nincs fölösleges fájl amit törölhetnék.



2017. jan. 2. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Lumia van. Itt a tárterület segédben lehet ezt beállítani.
2017. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Microsoft telóm van. Ugyan úgy, mint az első válaszoló be tudom állítani.

De figyelem a kérdést, mert öcsém Androidon ugyan ezt keresi. Nem tud csak telefonra menteni.

Lehet, hogy csak rootolva működik, hogy lehessen egyből káryára tölteni?

2017. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ebből rootolás lesz. Köszönöm a segítséget.
2017. jan. 2. 12:59
 5/11 Alex Fly ***** válasza:
Root után a Link2SD app segítségével egy megfelelően előkészített kártyával megoldható.
2017. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi szépen.
2017. jan. 2. 19:00
 7/11 A kérdező kommentje:

Rootoltam a telót, de a Link2sd nem vált be, másodlagos partíciót követelt, megcsináltam, de úgy a mobil nem ismerte fel a kártyát, formázni kellett ami levitte a partíciót, így nem tudtam átlinkelni a cuccokat.

Keresek másik alkalmazást, valamelyikkel csak meg lehet csinálni az átvitelt.

2017. jan. 2. 21:24
 8/11 Alex Fly ***** válasza:
A kártyán 2 partíciót kell létrehozni. Az első a standard SD kártya lesz, tehát megformázod simán FAT32-re. A másodikat használja a Link2SD, ezt ext4-re érdemes (ha valami ősi mobilod van, akkor lehet, hogy csak az ext2 fájlrendszert ismeri). Ezt kell beállítani a Link2SD-ben, mint másodlagos partíciót. Nálam nem egy telefonon működött tökéletesen, szóval a leírások alapján csinálva működnie kell.
2017. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Először meg fogom nézni, hogy van-e olyan alkalmazás ami partícionálás nélkül is át tudja küldeni a cuccokat SD kártyára, ha nem találok akkor megpróbálom partícionálásnál módosítani a fájlrendszereket a javasoltak szerint, aztán meglátjuk. Köszönöm a segítséget.
2017. jan. 3. 11:22
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült megoldani a problémát, hiába partícionáltam újra a megadott paraméterekkel. A Link2sd valamiért nem csinálja meg a parancsfájlt az átvitelhez, a többi ilyen "alkalmazás" pedig még rosszabb.

Elég régi okosteló túl kicsi tárhellyel ami alkalmatlan a mai fájlok és alkalmazások tárolására és használatára. Szerencsére van rajta garancia, valószínűleg visszakérem az árát, vagy levásárolom. Ez van.

2017. jan. 3. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!