Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható ez a bolt telefonvá...

Megbízható ez a bolt telefonvásárlás esetén?

Figyelt kérdés

Van ez az oldal:


[link]


A bolti, szoftveres, gyártói garanciák közötti különbséggel teljesen tisztában vagyok, tudom, hogy mire kell odafigyelni egy telefonvásárlásnál, úgyhogy átverni nem fognak.


Találtam olyan boltokat, ahol gyártói garanciát ígérnek teljesen bontatlan és EU-s telefonokra. Ez így szép és jó, oké.


De az miért van, hogy ezen a bolton, ahol nem ígérnek gyártói garanciát, miért van szinte a legjobb pozitív vélemény árukeresőn? Vagy ez az ujgsm.hu tényleg a legjobb, és itt természetes a gyártói garancia mindenre?


A "garancia" menüpontban említést tesznek a gyártó garanciáról, de egyik készüléknél sem láttam még. De a sok pozitív vélemény elég bizalom gerjesztő. Vagy csak a bolti garanciájuk olyan jó, hogy kicserélnek mindent?


Aki vásárolt már ilyen telefonboltokban, gyártói garanciával, az megosztaná a véleményét? Nem csak ezzel a bolttal kapcsolatban.



2017. jan. 17. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*legtöbb
2017. jan. 17. 17:16
 2/5 Trevor. ***** válasza:

Mivel árukeresőn a véleményt néhány héttel a vásárlás után írják az emberek, így nagy valószínűséggel nem garanciáztatással kapcsolatos vélemények vannak, hanem hogy pl. gyorsan kiszállították, jó áron volt stb.


GSM-ben nagy átlagban szürkeimportos telefont kapsz. Gyártója válogatja a garanciához szükséges feltételeket, de vannak olyan gyártók (pl. LG) akiknek elég ha van IMEI a számlán és viheted is a hazai márkaszervizbe.

2017. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Akkor valószínűeg emiatt jók az arányok. Mindeképpen olyan helyet keresek, ahol gyártói garanciát is kapok.

2017. jan. 17. 19:47
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Gyártói garanciával sokszor akár jóval drágább is lehet ugyanaz a telefon, ezzel mindenképpen számolj. Itt már neked kell eldöntened, hogy mennyit ér neked az egész.
2017. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég sokat elkérnek érte, persze nem potyára.
2017. jan. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!