Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket valasszam? Iphone 6...

Melyiket valasszam? Iphone 6 vagy 6+?

Figyelt kérdés
Nyarra szeretnek venni egy iphonet es most kezdtem el gyujteni ra.Szerintetek melyiket vegyem?

2017. jan. 19. 19:52
 1/7 anonim válasza:
35%
Szerintem a Magyar helyesírás szabályai c. könyvet.
2017. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Ha nagy kijelzős kell akkor plus ha kicsi kell akkor a sima.


Bár szerintem semmi értelme ha ilyen sokáig kell rá gyűjteni. Egy androidos telefont 70ezerért már lehet kapni ami 2 évig jól fog működni. Veszel még egyet 2 év után és spóroltál 40 ezret+két telefonod is volt. Fő a változatosság :).

De persze ez csak az én véleményem, a te döntésed mit veszel!

2017. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
#1 Mesélj még, az ékezet hiányán kívül (ami nem magyar bill.re enged következtetni) milyen hibákat véltél felfedezni?
2017. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a 6+ - t választanám. Nagyobb, mint a sima 6.
2017. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp nem vennék már iPhone 6-ot, Plust meg még annyira sem. Csak 1 GB RAM van benne, amelynek hatását már most lehet érezni (kevésbé töltöget újra a telefon pl böngészés után), újabb iOS-ek pedig még memóriaigényesebbek lesznek...

Plusnál ez hatványozottabban jelentkezik a nagyobb felbontású kijelző és erőforrások (ikonok) miatt, amelyek több memóriát is igényelnek.

Ha már ennyit kiadsz, semmiképp se olyat vegyél, ami csak korlátozott ideig használható, és már most sem a legfürgébb.

2017. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a plust. eleinte kicsit furcsa ugyan a nagy kijelző (ha kisebbről váltasz, nekem 4,8-as volt előtte), de pár nap alatt annyira megszokod, hogy már a többi telefon tűnik kicsinek mellette :D Én nagyon megszerettem, nem is akarok már kisebbet.
2017. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy #5-ös is írja, a sima 6-ot nem érdemes megvenni, akkor már inkább egy picivel többért 6s vagy 6s+ erősebb procival, meg több rammal.

A méret meg attól függ. Ha kisebb, zsebben jobban elférő, kompaktabb telefon kell, akkor a sima, viszont ha nem zavar a tepsi méret, cserébe a nagyobb kijelzőért, akkor meg a +.

Meg még valami, 16GB-os változatot ne vegyél, mert nem bővíthető a tárhely, és pillanatok alatt betelhet.

2017. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!