Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri A Huawei P8 Lite...

Megéri A Huawei P8 Lite okostelefon az árát? Esetleg ha tudtok jobbat ilyen árban?

Figyelt kérdés

A mediamarktban néztem ki 47491FT-ért.


Pontosan itt: [link]


A legfontosabb dolgok lennének:

Ne legyen annyira törékeny

Ne fagyjon le

Ha csak telefonálok rajta bírja ki egész nap


Illetve kérlek írjátok le véleményeteket, tapasztalaitokat is!


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 20. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább p9 lite
2017. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Maximum 50000Ft értékig szeretnék telefont venni, de azért köszönöm a választ!
2017. jan. 20. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem lenne jó neked?

[link]

2017. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Amiket felsoroltál azt nem fogja teljesíteni egy pár éve felkapott chnini noname szerkezet.

Te pont a telefon alap dolgait preferálod, de ezek a márkák pont a látszatra mennek, de belül egy játékszer az egész.

Szerintem maradj a minőségnél (mert ebben az árba lehet, bár nyilván megalkudva de, ahogy látom neked nem is baj, lényeg hogy rendesen működjön, és ne essen szét a kezedbe)pl: sony(ők manapság törékenyek, de szerintem minősíégbe örök befutó), samsung mára már tényleg tartósak, LG is nagyon tartós maszív darab, LENOVO hatalmas akkumlátor kapacitás, meg ami még minőség szintén kívül-BELÜL az a HTC de én azoknak a kinézetét mindig is gyerekesnek tartottam..


Aztán tudok válaszolni külön külön is: ha törés defeset akarsz (de tényleg..) akkor lesd meg ezeket: [link]

igazi melós telók, + a CAT rendesen össze van rakva.

Vagy esetleg keress egy 2007-8-9 es régi SE t vagy nokiát, az meg lefagyaszthatatlan, de már elég fejlettek.

Vagy egy nagyon régi nokiát, az ütésálló is, és le se fagy + 2-3 héti bírja az akksi..

2017. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Megéri amúgy, egy jó barátom nagyon elégedett vele, tökre korrekt telefon, főleg ár-érték arányban. Az előző kommentelőknek, akik ajánlgatják ezeket a nevenincs, gagyi kínai hulladákokat, nem bölcs megfogadni a tanácsaikat. Egyszer fogsz garanciális ügyet intézni, 2 hónapig semmi, utána visszaküldök szétszedve.


Huawei van Magyarországon. Garancia megoldva. Vedd a P8 Lite-ot.

2017. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Előző kettőnek üzenném, hogy előbb egy kicsit utána kéne járni a dolgoknak, aztán koptatni a billentyűzetet - több hónapja kapható az Apollo Lite, mégsem olvasni olyan vásárlói visszajelzést, amiért nem éri meg venni.

Tessék:

[link]

[link]

(a másik ajánlott meg a P9 Lite, ami ugyancsak Huawei, úgyhogy öngól).

Ja és kínai vackokat én sem ajánltam.

Rossz telefonokat, meg rossz szériát még a neves gyártók is tudnak alkotni.

2017. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hááát nem is tudom.

A P9 lite kizárva, mert az már 66000FT. És maximum 50000FT (+-2000) értékben szeretnék telefont venni.


A Vernee Thor esélyes még csak nemtudom, hogy ez a márka megbízható-e?

Eléggé "noname" márka (vagy lehet hogy nem de én még sosem hallottam róla)

Esetleg tapasztalatok a Vernee Thorral?

Illetve megint csak:

Nem fog lefagyni és minimum 2 évig tökéletesen működik?

Elég masszív?

Megéri az árát?

Akkumlátor?


A válaszokat köszönöm!

2017. jan. 21. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Thor teszt:

[link]

Felhasználói visszajelzések:

[link]

2017. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Légyszíves ne akarj valakit besz0patni a saját sz4roddal, csak azért, mert neked nem telik jobbra. Ráadásul azért lepontozni, mert más a véleményem, úgy viselkedsz, mint egy hülyegyerek.


Kérdező! Olvass utána akár a gyakorikérdéseken, hogy a Thor mennyire NEM megbízható, a legtöbb kérdések arra vonatkoznak, hogy hogyan lehet megoldani egy bizonyos problémát, stb.


Vedd a P8 Lite-ot és ne hallgass ilyen elvakult majmokra, mint az előző.

2017. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Maradok a Huawei P8 litenál.

2017. jan. 21. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!