Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICentre megbízható gari...

ICentre megbízható gari szempontból? Teló vételnél megéri kötni extra védelemre garit?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 02:18
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Az ICentre sajnos nem ismerős nekem ,így arról nem tudok neked referálni. A készülékre köthető "biztosítás" viszont egy iszonyatos nagy átverés. Ezt a készülék tulajdonosok ugye azért kötik hogy ha valami olyan dolog történik a készülékkel ami a sima garanciába nem fér bele (törés,sérülés,beázás)akkor is legyen lehetőség a javíttatásra,ne dobja vissza a szervíz hogy külső behatás és nem garanciás. Nos a csavar ott van hogy fizetsz havi x összeget,és ha beesik a krakk (mondjuk leesik és betörik a kijelző)és beviszed a szervízbe hogy ugye biztosított tehát javítsák,előállnak egy olyan szöveggel hogy rendben,megjavítják,viszont ehhez neked úgymond "önrészt" kell befizetned,ami kb annyi mint a készülék értékének a fele. Ebből az összegből több oldalról is tudnál rendelni mondjuk kijelzőt,ráadásul nem is egyet. Vagyis megcsinálják,de ugyanúgy kifizettetik veled a javítás és az alkatrész teljes összegét,mintha egy sima szervízbe vinnéd be javításra,mindenféle biztosítás nélkül. Pontosan ismerem ennek a menetét én is ilyen helyen dolgoztam,és pontosan e miatt a hozzáállás,illetve az emberek folyamatos átverése miatt hagytam ott az egészet.
2017. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segített!
2017. jan. 27. 08:56
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Igazán nincs mit,nagyon szívesen! :)
2017. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!