Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vásárlás, érdemes?

Iphone 5s vásárlás, érdemes?

Figyelt kérdés
Ipad air-em van jelenleg, ezt szeretném eladni és iphone t venni helyette. Leginkább iphone 6 kellene, amit használtan függetlenül 100 e körül kilehet fogni, számomra az már drága, és nem szivesen veszek ilyen telefont használtan. 5s el nincs bajom, csak a kijelző mérete zavar és már 90 ért lehetne újat kapni. Megeri az Airt lecserélni egy 5s re?
2017. jan. 21. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában inkább valami androidost vegyél, azok jobbak, mint egy iPhone 5S, és kijelző métetben is nagyobbak.
2017. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, én már 2 éve használom az Iphone 5S-t. Ha szereted az IOS-t akkor vegyél Iphone-t ne androidot. A kicsi képernyő nekem előnynek számít, sokkal könnyebb a kezelése és a zsebben tárolása.

19F

2017. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy hónapos 5s-m ha érdekel... Vettem rá 13 ezerért tokot, meg fóliát, ajándék volt, csak bekapcsolva lett... 70-t eladó.
2017. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!