Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 éves gyereknek vehetek...

10 éves gyereknek vehetek ilyen telefont?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves lányom és neki van egy Vodafone 4g je. Már nagyon lelassult és szeretne egy Xiaomi redmi 3s t. Tapasztalt a telefonok körében, és tud vigyázni egy telefonra. a mostani telefonja 1 éve meg van és még l szer sem ejtette le. Szerintetek vehetek neki olyan telefont?

2017. jan. 21. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mondjuk meg? Azt veszel amit akarsz
2017. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó mobil, megéri
2017. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Egy tokot és üvegfóliát azért javaslok. Maga a telefon jó választás.
2017. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Tudnám, minek kell a 10 éves gyerek kezébe telefon.

Azt veszel neki, amit akarsz.

2017. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"10 éves gyereknek vehetek ilyen telefont?"

Az én engedélyemet kéred? :P Miért ne vehetnél?


Amúgy én is ilyen telefont néztem, aztán úgy döntöttem kicsit még később veszek. Akkuja nagyon jó, ár/érték arányban verhetetlen, szerintem jó választás.

Ha tud vigyázni rá, akkor miért lenne korai? Tök mindegy hogy mikor kapja meg a telefont, csak arra kell megtanítani, hogy egész nap ne nyomogassa, s mikor társág van tegye el. Amúgy tanulásban is sokat segít stb.

2017. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!