Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra lehet Microsoft...

Telefonra lehet Microsoft wordot letölteni?

Figyelt kérdés
Azt a házifeladatot kaptuk, hogy írjunk fogalmazást wordba és nyomtassuk ki. Az a probléma, hogy nem megy a számítógépem, nem lehetne telefonon megoldani? Segítsetek kérlek!!!

2017. jan. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszerrel ellátott készüléked van?


Egyébként szinte az összes platformra van.

2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:

3 másodperc google: [link]

iOS-re és WP-re is van.

2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Letöltöttem telefonra és müködik. :))
2017. jan. 21. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: neked a Word a fontos? Mert ha mobilra letölthető irodai programcsomagot keresel, amiben van doc és docx-et is kezelő szövegszerkesztő, akkor a WPS-et ajánlom. Mobilra elég rég elérhető.

Egyedüli hátránya - nálam: ha Wordben (asztali verzió) formázott dokumentumot kicsit furán hozza be (aztán lehet, hogy azzal az egy formázással nem volt megelégedve, amit én haaználtam).

2017. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!