Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan telefonban is lehet...

Olyan telefonban is lehet akkumulátort cseréltetni aminek alapvetően nem levehető a hátlapja?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Szervizben
2017. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Lehet. Akár otthon is, de óvatosnak kell lenni.
2017. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. És a akkor növelem az aksim élettartamát ha akkor rakom fel tölteni amikor éppen hogy van még rajta valamennyi, vagy bármikor felrakhatom? Sok mindent hallani,nem tudom mit higyjek, mivek ártok.
2017. jan. 21. 16:46
 4/6 Trevor. ***** válasza:
A lítium-ion akksinak nem tesz jót, ha teljesen lemeríted. Szóval ha van rá lehetőség, akkor rakd töltőre hamarabb, minthogy néhány százalékra essen a töltöttség
2017. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyjából mindegy mikor rakod fel. elektronika védi, hogy ne tudd túl tölteni meg ne merüljön túlságosan le. a normális keretek között ajánlott azért használni szóval nem a 80 és 100 között csak töltögetni mert azért megvan mennyi töltési ciklust bír az akksi.
2017. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elvittem szervízbe az S6-omat és tönkretették a hátlapját,nem javították meg és még el is kértek érte 3 ezret. Csak megbízható helyre vidd és ha tönkreteszik, ne ess az én hibámba,hogy még fizetsz is érte.
2017. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!