Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe merült a telefonom! Mit...

Vízbe merült a telefonom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A csap szélére tettem a telefonomat közben zenét hallgattam és hirtelen belecsúszott a vízzel teli csapba a telefonom.

Most kivettem a SIM kártyát. Az akkumulátort nem tudom kivenni mert ahhoz speciálisan szét kéne szedni amit nem tudok meg csinálni. Most a telefonom folyamatosan újra indul. Kiírja a gyártó feliratot, kikapcsol és újra és újra ez megy (Samsung Galaxy A3 2015)



2017. jan. 21. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy csúszott bele a csapba 0o Amúgy rakd egy tál száraz rizsbe, meg hasonlók.
2017. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alaplap csere, innentől már csak levélnehezéknek jó. Ott cseszted el hogy megpróbáltad bekapcsolni. Valahol rossz helyen volt nedves,és zárlat haza vágta az alaplapot. Ilyen esetben nem percekre,hanem órákra de inkább napokra piszkálás nélkül meleg helyen szárítani.
2017. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rizses trükk csak bepárásítja belülről, ami eléggé szar dolog, mert ha az lecsapódik abból víz lesz. Ha mindig csak rebootol akkor valószínűleg bele fog égni a képernyőbe a Samsung Galaxy A3 felirat és ott már a legalább 30 ezres sAMOLED kijelző is buktad (haveromnak is ezt csinálta ugyan ennél a típusnál).
2017. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!