Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ulefone power android 7. 0?

Asd19990313 kérdése:

Ulefone power android 7. 0?

Figyelt kérdés
Tud valaki arról hogy készül e android 7.0 ulefone powerre? Akár cyanogenmod rom vagy más főzött rom android 7.0 val ehez a telefonhoz

2017. jan. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Noname kacatokra nincs támogatás.
2017. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos valószínűleg nem lesz.

Forrás: [link]

Google-ban kell keresni 7.0 romért. Vagy a már linkelt ulefone fórumon.


Inkább azért nincs rá támogatás mert mediatek processzor van benne (emiatt lehet hogy custom rom se lesz rá) és csak egy középkategóriás telefon. De Android 5.0-ra megkapta a 6.0-át.

2017. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Legjobb tudomásom szerint a 6 volt az utsó, ami kijött rá, meg a frissítései azóta. Főzögetni sem nagyon fognak rá, hacsak nem szeret bele valami guru úgy, mint én :) De én mondjuk nem akarnék a jelenleginél jobb oprendszert rá.


WasSmith, nem szeretek személyeskedni, de kacat az öreganyád térgyekalácsa :D Tény, hogy soha nem lehetett felsőkategóriás mobilom, illetve, ha lehetett is volna, én lettem volna hülye, ha megveszem százezrekért, inkább elmegyek nyaralni az asszonnyal, így mindig a középkategóriában nézelődtem. Elmondom, hogy ez az első kínai telefonom, ami noname, és magasan veri az eddigi "nem-noname" középkategóriás mobiljaimat. Pedig azok még drágábbak voltak. Szóval a hozzászólásod az még annyit sem ér, amennyi látszik az 50%-ban hasznos válaszaidból :D Félkegyelmű paraszt... Köhm, bocsánat, néha nem bírok felülemelkedni a rosszindulatú köcsögök viselkedésén, köhm, gyökér, bocsánat... Nem tudom mi van velem, szörnyen röstellem. Nagyképű barom... Mármegint... Jó, viccet félretéve (bár jó viccnek a fele se tréfa), tényleg visszaszívom a személyeskedést, de rohadtul nem tartom korrektnek a hozzáállásod. Vagy lesz.rod a véleményem, vagy jobb ember leszel eztán, vállalom, hogy falrahányt borsó :) Minden jót!

2017. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is powerem van előtte ace 4 volt drágább is volt akksi se bírta és még annyi sowtware update se volt rá mint a powerre. Én el vagyok a 6.0-val de ha lesz nugate akkor elfogadom jöhet. Kövi telóm valszeg power 3 lesz. A 2-es nem sokat újít, hogy ezt leváltsam érte...
2017. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!