Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon böngészője kiírta,...

Telefon böngészője kiírta, hogy a telefon vírussal fertőzödött x perce van letölteni egy vírusírtót, ez mi?

Figyelt kérdés

Reklám, vagy tényleg lehet rajta valami?

Neten rákantittom egy képre, megakartam nyitni egy oldalt erre feldobott egy ásik ablakot, ami ezt írta. Az ablak amit feldobott mobithing.hu címet írja ki.

Ez egy reklám lehet vagy mi?


Számítógéppel tudom valahogy ellenőrizni a telefont?

Csatlakoztattam az usb-t de nem dobott fel, hogy ellenőrizhetem az eszközt csatlakozás előtt. ://



2017. jan. 22. 11:12
 1/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Szerinted? Reklám.
2017. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kezdő vagy! Hagyd a fenébe ezeket! És ha azt írja ki fel fog robbanni azt is elhiszed?

Én a telómra semmit se tettem, minden gyári.

2017. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha rendszer értesítés is érkezett? külön kis ablakban és az írja tönkre teszi a simkértyát, meg mindent, most akkor mit csinálak? :((
2017. jan. 22. 11:22
 4/7 meszike91 ***** válasza:
100%
Kamu. Át akarnak verni. Zárd be a rohadt böngészőt!
2017. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már bezártam.

Tudtok esetleg valami ingyenes appot, vgay módot hogy géppel ellenőrizzem biztos nincs-e semmi? Csak a személyes nyugalmam érdekében. :)

2017. jan. 22. 11:40
 6/7 nemcso ***** válasza:
Kaspersky
2017. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kiírta, valami androidsys blabla hibaüzenettel... iphoneom van :D XD
2017. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!