Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USB-s billentyűzetet telefonho...

USB-s billentyűzetet telefonhoz Bluetooth adapterrel használva magyar ékezetek nincsenek, mintha angol lenne. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Bluetooth daptaer: rá dugott USB-s billentyűzetet és egeret tudja a telefon felé Bluetooth kapcsolattal használhatóvá tenni.

Nulaxy Bluetooth adapter az eszköz neve.

Szeretném, ha lennének ékezetek. Sima bluetooth billentyűzeten vannak ékezetek, de sajnos a bluetooth adaptert használva nincsenek.

iPhone Se telefonról van szó. Mit tehetek?



2017. jan. 24. 15:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen az USB billentyűzet magyar ékezetes.
2017. jan. 24. 15:18
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Hosszan lenyomva a betűket sincs? Vagy duplán lenyomva?

IOS-re nem tudom, de Androidra van erre program, ott ezeket be lehet állítani.

2017. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs akkor se, de közben egy másik billentyűzettel megpróbálva rendben vannak ékezetek, pedig az előző is magyar ékezetes volt. :-(

Nem tudom milyet vegyek hozzá, amivel jól működik, boltban nem próbálhatom ki hogy originál csomagolásból kibontom és ha nem jó akkor "jaa hát mégse kell" mondat kíséretében otthagyom. :-(

2017. jan. 24. 16:50
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezt azért nem értem, mert általában ez úgy szokott működni, hogy ha pl. az 'E' gombot hosszan lenyomod, akkor ír 'É'-t, stb. Sok bluetooth billentyűzeten nincsenek éezetes karakterek.

De most olvasom a kérdést újra, szóval hogy akarod rákötni? Most akkor hogy jön ide az usb bill.?

2017. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
USB billentyűzetet rádugom egy kis dobozkára, ami Bluetooth adapterként működik és Bluetooth billentyűzetnek mutatja az USB-s billentyűzetet a telefon felé.
2017. jan. 25. 14:06
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ja, értem már, igen.

Talán a billentyűzet nem fekszik neki, nem tudom milyen billentyűzetek csatlakoztathatók rá, én beállítási hibának gondolom.

2017. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyik Logitech billentyűzettel megy, másikkal nem, illetve megy azzal is, csak nem ír ékezeteket. :-)

Egyébként ilyen Bluetooth adapterek gyakoriak? Ez USB-s billentyűzetet és egeret tesz láthatóvá Bluetooth-on keresztül a telefon felé.

2017. jan. 25. 17:30
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez jó kis cucc, bár én sosem használtam ilyet, sak sima bluetooth-os eszközöket, amikhez nem kell külön adapter, csak simán csatlakoztatod a telefonhoz.
2017. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem azért szimpatikus ez, mert nem kell új billentyűzet-kiosztást megtanulni és a miniatűr billentyűzeten könnyebb félreütni, gyorsabb sokkal a gépelés.
2017. jan. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!