Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy BT007X típusú...

Géza pál kérdése:

Vásároltam egy BT007X típusú Bluetooth USB adaptert. Kaptam hozzá három CD-t letölteni, de sajnos nem beszélek angolul és a Win XP kifejezést látom a leírásokban. Ez azt jelenti vajon, hogy a Windows 10-essel nem kompatibilis? Kösz a válaszokat!

Figyelt kérdés

#telepítés #Bluetooth USB adapter
2017. jan. 24. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg XP és régebbi rendszerekkel kompatibilis, de nincs kizárva hogy menni fog 10-en is... ilyen régi valamit hol sukerült beszerezni?
2017. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig pont fordítva, xp-vel és újabbakkal kompatibilis, régebbivel nem.

Szóval biztos hogy műmödik 10en is.

2017. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem pedig pont fordítva, xp-vel és újabbakkal kompatibilis, régebbivel nem. "

Szerintem pedig rá van írva a dobozára:

[link]

Ha a felsoroltak valamelyike van a gépeden akkor válaszd a hozzá való lemezt.

Ellenkező esetben a hulladékudvarban díjtalanul átveszik, lakcímkártya és befizetett szemétdíj csekk felmutatásával.

2017. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak a választ.A Vaterán vettem.A fickó azt írta,hogy mindent átvisz mindenre.Küldött hozzá három telepítőlemezt,az egyik egyértelműen XP a másik kettőt kipróbáltam, de nem tudtam telepíteni.Szépen pislog,de nem műkszik.A doboz teteje pont olyan mint a linken.Még szerencse,hogy csak 1500 volt.
2017. jan. 24. 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen az egyik,nem XP-s lemez! [link]
2017. jan. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!