Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyő feloldásakor, töltésk...

Képernyő feloldásakor, töltéskor vírus?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy elég fura kérdést teszek fel, mert még nem nagyon láttam ezen az oldalon hasonlót, és félek, hogy már reménytelen a telefon helyzete.

A lényeg az, hogy a telefonom bizonyos időnként (csak töltéskor és képernyő feloldáskor) behozza ugyanazt a kék reklámot, ami egy lezárt képernyőt akar ábrázolni, és rá van írva, hogy:"Slide to unlock". Persze ezt sosem csinálom meg, és csak úgy tudok belőle kilépni ha a home gombot nyomogatom.

Ezek után letöltöttem az ESET mobilos verzióját ami talált is három vírust:

FotaProvider

UniLauncher (ebben a Cooee.D a vírus)

Megint UniLauncher de itt Cooee.C-vel.

Már mimden mappát kitöröltem amiben ez benne volt, de nem akar eltűnni. Ja és az ESET nem tudja letörölni, mert elvileg rendszeralkalmazásba épült bele. Letiltani se lehet. A Factory Reset-tel pedig az a baj, hogy mivel Kínából van a telefon, ezért valószínű, hogy ez alapból rajta volt, csak egy ideig nem jelent meg. Mit tehetnék?



2017. jan. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem veszel máskor ilyen kacatot
2017. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs valami alkalmazás ami ezt csinálja? Ha homtomod van próbáld frissíteni a szoftvert.


Úgy tudom Google is a barátod.


Szerintem egy factory reset megér egy próbát.

2017. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ez reklám? Mert a "Slide to unlock" Egy bevett kiírás és annyit jelent, hogy csúsztasd el a feloldáshoz. Kéne mutass képet. Ráadásul gyanús, hogy mint írod az egyik amikor megjelenik az pont a képernyő feloldás.
2017. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!