Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni Samsung Galaxy...

Érdemes venni Samsung Galaxy mini 2-t 2017-ben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 2012-es modell, de nekem nem az a legfontosabb, hogy a legújabb és a legmenőbb telefonnal mászkáljak, megelégszem egy ilyennel is. Azért választanám ezt, mert annyira utálom az ötös kijelző meretű phableteket, vagy annál nagyobbakat. És most már csak ilyenek vannak. Nekem valahogy a 4 colos lenne az igazi, vagy annál kisebb. Ipohne-t láttam még 4 colos méretben de az nekem nagyon drága.

2017. jan. 24. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg
2017. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Nem érdemes. Az 5" nem phablet.
2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de nekem az már nagy

Tudtok ajánlani viszonylag olcsóbb telefont, amit érdemes megvenni és 4 col körül van a kijelzője vagy kisebb?

2017. jan. 24. 16:27
 4/4 bigboy99341 válasza:
Szia! Ha meg aktualis a kerdes, akkor az iPhone 5s illetve SE modelleket ajanlom, mindegyik 4 colos es mar egesz jo aron be lehet szerezni oket
2017. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!