Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az automata...

Sajt hurka xD kérdése:

Miért nem működik az automata elforgatásom?

Figyelt kérdés
Egy sony xperia M okostelefonom van! Bevan pipálva az hogy automatikus auto forg de nem működik (le löktem egyszer kb 3 arasznyi magas kis polcról xD) De UTÁNA MÉG MŰKÖDÖTT! De 1 hétre rá már nem! Vajon mi lehet a baj? Próbáltam újra telepíteni is! De nem vált be! Van olyan program ami képes valamit kezdeni ezzel a hibával?

#telefon #hiba #Sony #Sony Xperia M #Auto forg #Autómatikus Képernyű Forgatás
2017. jan. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elromlott
2017. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szenzoros alkalmazással nézd meg működik e.
2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez gáz, akár meg is sérülhetett az egyik érzékelő, de szerintem is egy alkalmazással kellene ezt kideríteni.
2017. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. CPU-Z alkalmazást letöltöd, indítod, "szenzorok" pontra állsz. Ha jelez a rotáció, még van esélyed.
2017. jan. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!