Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Iphone 3g-t,...

Vettem egy Iphone 3g-t, beleteszem a sim kártyát és kiirja, hogy sim locked! Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 13:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Helló.

Hol vetted a telefont?

Ha egy telefontársaság üzletében, akkor csak is kizárólag a társaság sim-kártyájával használhatod a készüléket.

Ha egy elektrotechnikai szaküzletben, akkor elvileg függetlennek kellene lennie.

A telefonhoz kapott papírokat olvasd át abban mindenképpen benne kell lennie hogy a készülék hálózatfüggő e!


Ha minden jel arra utal, hogy független akkor a simmel van a baj, főleg akkor ha egy olyan simet raktál be ami "lejárt" ez feltöltőkártyás számoknál szokott előfordulni ha lejár az aktivációs idő ez általában az utolsó feltöltéstől számolt 1év, előfizetéses kártya csak az előfizetés felmondásakor jár le.


Ha a készülék független a leírásai alapján és a kártya működik másik telefonban, vidd vissza a készüléket a vásárlás helyére.

2008. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez eleinte engem is meglepett :D Egyszerűen csak annyia válasz, hogy PIN-kód van a SIM-en, és be kell írni :)
2008. okt. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, a sim pin-jét kell beirnod.
2009. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%

Ez a kerdes latom eleg regi, de azok szamara akik bongeszik a kerdeseket, es ugyanez a problemajuk, a valasz erre az hogy:


Semmilyen PIN kod, meg ilyen fa...sagok, amiket ide irtak

elottem,..nem nem ez a problema, hanem egyszeruen telepitve kell legyen a PC-den az iTunes legujabb verzioja, es egyszeruen az ELSO HASZNALATKOR ha vadi uj az Iphone, ra kell dugnod a gepre, es a tobbit elvegzi maga a progi magatol. Mindezt termeszetesen internet csatlakozssal, ezt hozza teszem.

Ha vegzett az iTunes, (par perc az egesz) csak vess egy pillantast az Iphonodra, es ím,..lass csodat,..bevette a kartyadat, es minden rendben.

2010. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!