Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság nagyon ciki ha...

Manapság nagyon ciki ha valaki nem nyomkodja állandóan a telefonját? ( többi alul)

Figyelt kérdés
én 30 éves nő vagyok és manapság azt látom hogy mindenki a telóját nyomkodja főleg a tizenévesek
2017. márc. 8. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
a ciki inkabb az ha hulyesegeket kerdezel.
2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, nekem sincsenek barátaim, akik írnának. :'(
2017. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

????

Én is a 30-as korosztályba tartozom, de erre csak azt tudom mondani, hogy inkább nyomkodják a telefonjukat, minthogy hangoskodjanak.

Amúgy mindenki döntse el maga, mire használja a telefonját.

2017. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
88%

Nagyon ciki ha valaki állandóan a telefonját nyomkodja.

Virtual world...

2017. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:
92%
Az a ciki, amikor társaságban mindenki a telefonját simogatja ahelyett, hogy egymással beszélgetnének.
2017. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ugye csak beszélgetni akarsz?
2017. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ciki vagy nem teljesen mindegy. Ilyen a mai társadalom vagy ilyet akarnak belőle csinálni. Én 18 vagyok, de én nem nyomkodom állandóan. Nem értem mit lehet megállás nélkül irni valakinek. Több emberrel beszélnek egyszerre mint amennyit én összesen ismerek.
2017. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is szoktam nyomkodni de csak akkor mikor már nagyon unatkozom. Nincs sok barátom nem érdeklődnek irántam ezért szoktam. Az gáz ha valaki akkor nyomkodja mikor társaságban van vagy esetleg valakivel kettesben. Olyankor én érzem magam kellemetlenül nem figyel rám vagy az is elő fordult hogy mással beszélt.
2021. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!