Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilt a nagymaminak. De milyet?

Mobilt a nagymaminak. De milyet?

Figyelt kérdés

felesleges sallangok kélkül, mert nagymami sem mp3-at nem hallgat, sem kfényképezni nem szokott, viszont nem lát túl jól.

olcsón, vagy legalábbis nem túl drágán, újonnan és legyen beszerezhető itt magyarországon, szóval nem csak valami külföldi csodáról kérek linket.


2008. okt. 13. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nokiát szerintem, amiket lehet kapni ingyenesen bérlettel, hiszen az ingyen is van jó telefonis mert átlagban a Nokiák strapabírók, és nincs is sok extra rajta.
2008. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%

[link] (bocs hirtelen ezt kaptam) en is a nokiara zavazok pl ERRE

UDV

2008. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
beszegetunk
2008. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezt ajánlanám: [link]


Már csak azért is, mert ha csörög csak egyszerűen szétnyitja, s már fel is veszi, nem kell hozzá keresni a szemüveget, hogy melyik gombot kell megnyomni.


Tök egyszerű, semmi extra nincs rajta.

2008. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el:

[link]

2008. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha leginkább segélykérésre kell, akkor itt van ez:

[link]

2008. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Motorola F3. A kijelzője miatt,nagyon nagy betűk vannak rajta és egyszerű,nameg olcsó!
2008. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy adj a nagyinak 50ezer ft-ot telefonfülkére + matávos telefont:)
2008. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!