Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az s7edgere megéri 360°-os...

Az s7edgere megéri 360°-os telefontokot venni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ezekrol a tokokrol? Jol védik a telefont? S ha esetleg jó akkor hol lehet olcsobban beszerezni?

#mobil #telefon #Samsung #telefontok #Samsung Galaxy S7 Edge #samsung galaxys7edge #360°telefontok
2017. szept. 10. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A tok mindenképpen megéri.

Az asszonynak is az van rajta, leejtette, a tok meg is sérült, de a telefonnak nem lett baja (nem az első eset volt, így van otthon tartalék tok).

Én is le szoktam ejteni a telóm, de nekem a hagyományos tok plusz üveglap kombó megfelel rá. 3 hete törtem össze az elején az üveget, nekem is van mindig 3-4 tartalék belőle. És így nyugodtan hordom akár a kulcsok mellett a zsebben és nem kell attól tartanom hogy kárt teszek benne.

Ilyet használok:

https://www.youtube.com/watch?v=BmdUKvWc9tQ

2017. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Az s7edgere megéri 360°-os telefontokot venni?"


360°os tokot nem lehet csinalni hiszen ha gyarban is ugy keszitik a tokot h elerhti az 500°ot is akkoris ugy dobozolják hogy kihüljön mert szerintwm senki nem tudja kezébe tartani egy 360°os tokot. Hiszen ugy nagyon forró..


Magyarul: lehet tokot venni megéri csak nem kell olyan forrónak lennie. 360° az nem tok hanem GEAR VR ami azt jelenti hogy amit beleraksz a teloba es amit lejatsz a telod(mondjuk egy YouTubr videot es azt ugy latod vele mintha valosag lenne).

2017. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: köszönöm szépen a válaszod és, hogy elárultad tapasztalataid 😄


2 válaszoló: lemaradtál 5 osztályban a matekkel? Tudod a °(fok)-jelzést nem csak a hőfokra használjuk aminek tulajdonképpeni jelzése a °C és a °F jelzések, hanem a szögek mérésére is ezt a jelet alkalmazzák :) reméllem, hogy nem törtem össze benned egy világot :/

2017. szept. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!