Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kéne egy kis segítség. (? )

Kéne egy kis segítség. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy androidos telefonom, és van mellé egy pendrive-om. És a pendrive-ra szeretnék letölteni egy filmet a youtube-ról. Nade azt nem tudom megcsinálni, hogy előbb a telefonra töltöm le és utána áthelyezem a pendrive-ra mert a telefonomon nincs elég tárhely ahhoz, hogy az egész film ráférjen.


A kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan tudom telefonon rögtön a pendrive-ra letölteni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 31. 22:58
 1/8 Clay Morrow ***** válasza:
Ha tudnád csatlakoztatni a pendrive-ot a telefonhoz, akkor megoldható lenne. Ehhez kell egy külön kábel. Ha ez megvan, már csak a telefonon vagy a letöltésen múlik, hogy a pendrive-ra töltsd.
2017. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ugye a pendrive bemenete nagyobb, és ugye a telefonon csak mini usb van, de a pendrive-hoz van egy kis átalakító. Szóval össze tudom csatlakoztatni, de mégse a pendrive-ra tölti le rögtön, és nem tudom, hogy ezt hol kell beállítani. Fel sem ajánlja lehetőségként, hogy hova töltöm, szóval fogalmam sincs. Sose voltam egy zseni ezen a téren. Ha tudsz/tudtok valamit, légyszi írjátok meg.
2017. okt. 31. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a youtube-on belül nincs olyan beállítás, hogy hova töltse le a filmet, akkor sajnos nem tudod megoldani, hogy egyből oda szedje. (ha pedig van akkor értelemszerűen a pendriveot kel választani)
2017. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otg képes a telefon
2017. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha pendrive-ot rádugtad és érzékeli is a telefon akkor, google playben letőtöd Opera Minit: [link]

Miután letőltöted megnyitod letőltöd azt a youtube videót vagy zenét és fel fogja dobni neked hogy letöltés vagy lejátszás stb. és ott a menüpontban lesz egy olyan, hogy letöltés helye módositás.

Elvileg így működnie kellene.

2017. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

❤❤❤


Csak annyi, hogy fogalmam sincs, hogy mi az az OTG😂


Az Opera minit megpróbálom, remélem lesz hozzá elég tárhely.😕

2017. nov. 1. 01:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyet vegyél.

[link]

2017. nov. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyenem, vagyis hasonlóm van. Csak annyi, hogy kábel nélkül, és csak az USB része. Tehát egy kis műanyag hátuljába dugom be a pendrive-ot, az eleje pedig megy a telefon aljába.


Ha sok hülyeséget hordtam össze akkor bocsi.😳

2017. nov. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!