Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gondolkozom egy Apple Watch...

Gondolkozom egy Apple Watch megvételén de érdekelne, hogy miben hasznos, mire jó, mire lehet használni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább azon kellene elgondolkodnod, hogy miért gondolkodsz egy Apple Watch megvégtelén ha nem is tudod, hogy mibren hasznos, mire jó, mire lehet használni?


Ha ezeket nem tudod, akkor nagy valószínűséggel semmi szükséged ilyen eszközre és akkor azt a pénzt valami számodra hasznosabbra is elkölthetnéd.

2017. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

én azért vettem mert keveset mozogtam és kellett valami ami méri a tevékenységeimet

erre elég jó, azóta rendszeresen mozgok, jobban érzem magam


plusz csuklón látom ki mit üzent, milyen mail jött, nem kell vezetés közben a telefont előszednem, stb, vannak hasznos funkciói

2017. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 1 hónapig volt series 1, nem győzött meg igazából, sőt még le is szoktatott dolgokról.


előtte nézegettem az egészség appot, melyik nap mennyi lépést tettem, hány emeletet. utána átszoktam a watch alkalmazására, majd miután eladtam, azóta egyáltalán nem is nézem a lépéseket...nem tudom, miért.


amúgy engem nem térített rá a mindennapi mozgás útjára, bár a munkámból adódóan egész nap mozgok szinte. a watch-on a körök minden nap szinte 2-3x végigértek...és pakolás közben még kényelmetlen is(legalábbis nekem milánói szíjas volt, az annyira nem jött be, lehet a gumis szíj más.


plusz ugye ott van az aktív bt kapcsolat, máris jobban merül a telefonod. 7 plus-om volt, na akkor az is kb. bírt 1 napot, korábban a másfél napot simán bírta nyúzva, csak ugye kikapcsolt bt mellett.


viszont azt is hozzáteszem, hogy soha nem is hordtam, és most sem hordok karórát. lehet emiatt se nyerte el igazán a tetszésem, kipróbálni jó volt.


jah, és például az értesítések tök jók, csak azon kívül nem jó az semmire. szoktam vezetés közben nézni értesítéseket, válaszolok is néha. telefonon soha nem volt még belőle problémám, de mikor egyszer az órán próbáltam nézni, hát majdnem sikerült lemenni az útról...sokkal több figyelmet von el...de ezt csak úgy mellékesként jegyzem meg, nem jó vezetés közben basztatni az értesítéseket...:D

2017. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát itt nagyon semmire. Ugye most a legújabb elég jó mert telefon nélkül is működik (mobilnetes). Viszont ez nálunk nincs szóval telefon nélkül lényegében órának jó meg nézi a pulzust/lépéseket , meg talán van benne gps.

Ugye mivel itt nem támogatják a szolgáltatók ezért ugrik a zene hallgatás(vezetek nélküli füles csatlakozik hozzá) , az értesítések, hívások stb

Szóval lényegében itt csak arra, jó ha mellete van a telód, hogy nézd az időt rajta meg ne keljen elővenni a telefont ha kapsz sms-t vagy e-mailt stb(az utobbi persze csak mobilnet mellet.

2017. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!