Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvásárolni az LG...

Érdemes megvásárolni az LG SHINE típusú mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat,véleményeket kérnék.Köszönöm.
2008. okt. 23. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekem ugyan nincs ilyen telóm,de itt van 1-2 vélemény, olvasd el őket..

2008. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
...görgesd egészen le az oldalt...:-)
2008. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én most adtam el arany gravirozott volt, nem volt vele problémám, csak az zavart nappal az utcán nehezen láttam a kijelzőjét mert tükrös, egyépként jó,mert bövithető sokáig birja az aksi én sokat telózok és 2-3 napig ok volt.
2008. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az LG shine szerintem női telefon.Nem való olyannak aki sok hívást kap,( munkaeszköz),mert a nyitogatása odafigyelést igényel.Két gyengesége: Napfényben a kijelzőjét alig lehet látni. Csengetése halk,akár hogy is állítod be.
2008. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Még nem döntöttem így várom a véleményeket továbbra is.
2008. okt. 28. 14:34
 6/9 anonim válasza:

Nekem ilyen telóm van.

Az előttem szólókhoz annyit, hogy a tükrös dolog nem vészes, látszik az elég jól (esetleg nyáron kevésbé), a halk csengőhangról meg annyit, hogy az is elmegy, és van olyan progi ami tudja hangosítani a csengőhangként alkalmazandó mp3-mat, és így már túl hangos is. Viszont nekem 1-2 funkció hiányzik belőle (pl.: nem tud témát kezelni, csak az alap választható, vagyis egyáltalán nem állítható, nem tudok rendesen híváskorlátozást csinálni, stb.). Az akksija jó közepes kb 3 nap aktív használat mellett. Az én tanácsom: ha jobban szereted a külcsínt mint a belbecst, akkor ez a te telefonod.

Jah amúgy nekem bejön a teló, és ajánlani tudom.

Jah még annyit, hogy azért nekem bejön

2008. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hopsz a végét 2szer ismételtem, ez a nyomaték jele:) Szóval okés a telefon, a sok hurrogás ellenére.:)
2008. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megtudnátok nekem is mondani, hogy melyik az a progi amelyik hangosabbá teszi a csengőhangot? Nekem is LG shine-om van, és tényleg semmi baj vele, csak eléggé csendes. Játékokat, meg szótárt is tettem fel rá. Sztem nagyon jó!!
2009. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvenni nekem olyan 6 hónapja(decemberben kaptam) de semmi bajom vele..általában minden nap hallgatok rajta zenét és 3 napig bírja de "visszatölti magát" ha lecsukod és nem nagyon használod(játékokra meg zenére gondoltam)

Nekem nagyon bejött..

Ja és jól jön ha nincs nálad tükör..;)

2009. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!