Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 Plus-ból melyik a...

Iphone 8 Plus-ból melyik a legszebb, legmutatósabb, legmenőbb szín szerintetek? (fiúk, lányok véleményét egyaránt várom)

Figyelt kérdés

Link: [link]

Kérlek írjátok meg, hogy nektek melyik szín tetszik az Iphone 8 Plus-ból , illetve nemet és kort is írjatok .



#szín #iPhone #iPhone 8 #iPhone 8 Plus #iphone 8 plus színek #melyik a legjobb szín #mi a legmenőbb szín
2017. dec. 12. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a sima 8 van,arany. Nekem ez tetszik a legjobban :)

18/L

2017. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Azért akarsz olyat vennj mert hogy tetszen másoknak?

Vagy azért hogy menőzzél vele?

Ne másnak vegyél telefont hanem magadnak.

2017. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bp1985 ***** válasza:
23%
Providentet már megkaptad?
2017. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és most szeretnék 6-ról 8 plus-ra váltani.

Nekem nagyon tetszik az újfajta, kissé pezsgő színű arany.

A régiek közül is az arany és a rose gold volt a kedvencem.

2017. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A rosegold gyonyoru :D 15/L
2017. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , aki a témával kapcsolatban írt annak köszönöm, és ment is a zöld kéz ! Aki pedig nem a témával kapcsolatban írt azoknak válaszolnám , hogy nem is részletre venném és nem is kölcsönből . Soha semmit nem vettem úgy eddig és nem is fogok , egyben fogom kifizetni KP-ban . További válaszokat várok ! Mi a véleményeket a fekete (space gray) színű Iphone 8-ról , Iphone 8 Plus-ról ?(mivel mind a két modellnél a space gray szín egyforma)
2017. dec. 12. 19:26
 7/18 A kérdező kommentje:
Kis minta : [link]
2017. dec. 12. 19:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Az arany iPhone 8 Plus-omról írok :)

Először a szürkén gondolkodtam én is, de az üveg hátlap miatt nem olyan mutatós... Eléggé világosnak tűnik (legalábbis a 7-es széria szürkéjéhez képest) és ugye az üveg miatt nem matt, hanem fényes. A fekete/szürke viszont csak mattban szép szerintem.

Így maradt az új arany, ami gyönyörű, bár sok ember szerint egyértelműen rózsaszín. Igazából fénytől függ, van, ahol tényleg pink, máshol pedig teljesen arany.


Sok boldogságot az új iPhone-oddal! 😘

2017. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szia !

Köszönöm válaszod . Nekem személy szerint nem tetszik az új arany ( az összes modelt láttam élőben ) , a fekete , illetve a fehér között vacilálok , melnök lenne a jobb . Egyébként neked bevált a készülék minden téren ? Megérte megvenni?

2017. dec. 13. 01:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Biztosan megérné. A kamerája a legjobb, amit valaha telefonba építettek. Megkockáztatom, hogy a X sem tud ennél többet.

A videofelvételei annyira élesek és életszerűek, hogy felveszik a versenyt egy DLSR készülékkel, tehát akár YouTube kompatibilis is lehetne.

Talán menőnek tűnik a X, de annyira nem nyerte el a tetszésem külsőben.

A 8 plus sokkal szebb, nem mellesleg jóval olcsóbb, így nem fáj a fogam az előbbire.

2017. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!