Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már eustockról?...

Csakegyvalaki03 kérdése:

Valaki rendelt már eustockról? Vélemények? Azokkal a tulajdonságokkal érkezett, amiket írtak róla? Xiaomi Redmi 5 plusot szeretnék rendelni és ők olyan alacsony áron árulják, mint sehol máshol, ez érdekes.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan.

Amit rendelsz, azt kapod.

Nincs ezen semmi érdekes.

2018. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Redmi Note 5A-t rendeltem (már több hónapja), másnapra megjött, kifizettem utánvéttel azt az összeget, amit előre tudni lehetett. Minden jelzett tartozéka megvolt, és megfelelően működik. Nem tudnék rosszat mondani, pedig nem nagyon bíztam a dologban.
2018. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi gond nekem se a rendeléssel. Azért árulják olcsóbban, mert szlovák cég és nincs annyi sarc náluk, mint nálunk.
2018. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Ezek szerint nem kell félni tőle,ez jó hír.
2018. márc. 3. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nincs semmi baj vele, haverjaim onnan hozattak.

Mi egy páran pedig a Tinydeal Eu raktárból. . Ez is pont azt küldte amit rendeltünk,

Ezeknek érdekük hogy ne verjék át az ügyfeleket, vásárlókat.

De most pedig a Gearbest-et is nézegetem. Eszméletlen jó telefonokat lehet onnan is rendelni, már 100ezer alatt.

2018. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a gearbest melyik országból küldi?Ott nincs vám?
2018. márc. 3. 15:31
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
68%
A Gearbestnek sok raktára van. Elsősorban Kínában (mégiscsak kínai cuccok...), de az EU-ban is van több raktára. Az EU raktárból nincs (vám+)ÁFA, gyorsabb is a szállítás, de az árak is magasabbak. Kínai raktárból sokszor van "EU Express" szállítás, ami ugyan nem ingyenes, ugyanúgy lassan jön a cucc, viszont nincs (vám+)ÁFA (én magam sosem teszteltem, csak olvastam róla).
2018. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugodtan rendelj onnan! Ha munkanap délelőtt megrendeled, már másnapra, vagy legkésőbb következő napra megérkezik a futárral! Magyar hivatalos gari jár hozzá. Olcsóbb, mert kisebb az áfa szlovákiában, és nem tesznek rá akkora árrést, inkább pörgetik a készletet, mert megtehetik, jó a beszerzésük kínából, nagy darabszámba tudnak behozni, ami a szűk keresztmetszett szokott lenni a nagy érdeklődés és a gyártási kapacitás miatt.
2018. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!