Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó választás ez a telefon?

Jó választás ez a telefon?

Figyelt kérdés

Mostmár 1 hónapja azzal nyaggatom anyámat,hogy vegyünk új telefont,mertmár ami most van,elkezdett 2,5 hete sz_rakodni..villog össze-vissza,kikapcsol-bekapcsol,pedig csak 4 éves!Igaz,hogy sokszor leejtettem,meg volt,hogy méregből dobtam le,meg fogadásból földhöz vágtam(mondták,hogy úgysem merem,de mondtam,hogy miért ne,és földhöz vágtam,de alig jött szét).Meghát az a baj,hogy keveset tud..van rajt fényképezőgép(rossz a minősége),nincs hozzá USB csatlakozó(és így az ára sem volt reális),a menüje is egész szép,a képernyője ugyan kicsi.Ezt kaptam 24 ezer forintért(kerekítve),és mostmeg Samsung S5230-át kapok majd holnap(?)ez még kérdőjeles,igen,mert végülis jövő hétre terveztük,csak kicsit utánaérdeklődtünk.És ugye ezt 21ezer vmennyiért megkapom,fülessel,cd-vel,USB csatlakozóval együtt.És ez még okosabb is,szebb is a képernyője,és hát ugye még nagyobb is,meg érintőképernyős.Nem azért vetetek ilyet,mert ez most a menő,hanem azért,mert az új dolgokat szeretem kipróbálni.És nem csak hogy kipróbálom,hanem hosszú időre vetetem meg..most 6 évig nem akarok új telefont,akkor meg már majd saját erőből is megy.

Tapasztalatok?Hátrányok?Előnyök?


2010. jún. 11. 21:24
 1/5 anonim válasza:
62%

hát aki fogadásból dobálja a telefonját az ne akarjon újat kisírni a szülőktől

hülye arogáns kis 13 éves f@sz vagy

2010. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elönyök : Olcsóbb

Hátrányok nincs wifi és te használod ... ami leirál az alapjan neked inkabb fél tégla kell ... az ugyanazt tudja mint az iPhone 3G csak nincs benne wifi

2010. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Csakúgy sugárzik a válaszodról az inteligencia:ezen az oldalon névtelenül lehet feltenni kérdéseket,válaszokat írni,és még a koromat,sőt még a nememet sem kell elárulnom,ha nem akarom.Sőt teljesen felesleges is,hiszen itt mindenki mindenkinek idegen.Nem vártam túl sokat,CSAK EGYPÁR NORMÁLIS VÁLASZT!

De látom,hogy mindenki más rajtam kívül még akkor is tökéletes,ha ostoba válaszokat ad..

HÜLYÉKÉ A VILÁG MEG A SZERENCSE..(:

Azért van még inteligens ember is ezen az oldalon.:Đ

Csak az én kérdéseimre valahogy sosem adtak túl jó válaszokat.

És nem 13 éves vagyok:)

2010. jún. 11. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálok kedves ember lenni olyanokkal is,akikhez semmi közöm.De néha már fárasztó nagyon.

Ezért akarok egy érzéketlen,bunkó tuskóvá válni,akinek soha semmi nem fáj,és bárkit megbánthat OKTALANUL,és nem lesz lelkiismeretfurdalása.

RÁD AKAROK HASONLÍTANI,KEDVES ELSŐ:)

Mondjuk én nem idegeneknek irogatnék ilyen válaszokat..

2010. jún. 11. 22:49
 5/5 Jovanny ***** válasza:
Egy EMÓs filozófus tizenXéves. Legközelebb ne OFFolj légyszíves, már a kérdésben sem. Utána meg főleg ne, ez a szabályzatban is benne van, amit elvileg elolvastál és tudomásul vettél. Nagyon is igaza van annak, aki szerint Neked max. vezetékes teló való, azt földhöz vághatod párszor, akár fogadásból is. Ha már a fogadásnál tartunk: fogadok, hogy ha ezt a nagyképernyős, érintésérzékeny telót földhözba..od akár 1* is, akkor nem bírja ki a tervezett 6 évet. Egyébként jó teló, de ha visszaolvasnál 2-3 napot, akkor látnád, hogy minden 5. kérdés erről szól, csak kicsit kulturáltabb emberektől (bár már Tőlük is fárasztó). Téma lezárva.
2010. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!