Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a telómmal? Ma...

Mit tegyek a telómmal? Ma hívott a párom rezgön volt és beleesett az étolajba.

Figyelt kérdés

működik rendesen mintha semmi nem történt volna...

de viszont azért olajos eléggé...:(


2008. okt. 31. 20:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
ha meg mukodik akkor nincs is nagy baja.. szed szet a telodat es torlgesd at jol egy szaraz anyagal.
2008. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.törölgetem folyamatosan de akkor is olyan..pedig már alkoholos ablakpucoloval is törölgetem..de csúszik..páromnak nem merem elmondani mert nemrég kaptam a telot..:(:)
2008. okt. 31. 20:41
 3/14 anonim válasza:
100%
akkor probald meg kekszeszel is... csak vigyaz nehogy nagyon elazon a telefonod... vagy csak hagyad siman megszaradni.. bocsi hogy nem tudtam jobb infot adni:(
2008. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

m az a kekszesz?még nem hallottam rola?hol lehet kapni?

azért köszönöm hogy probálsz segíteni!

2008. okt. 31. 20:52
 5/14 anonim válasza:
100%
hat nem is tudom hogy hgoy magyarazam hogy mi az a kekszesz en romaniaban lakok es magyarban nem tudom hogy hogy modnjak neki.. hat az egy olyan kek alkoholos szer amit pl. gyogyszertarakban is lehet kapni... lehet pl. arcot tisztitani vele vagy bort fertotleniteni.. vagy pl. mielot oltast kapnal vagy inyekciot ratesznek belole vattara es lefertotlenitik a borod mielot megszurnanak;)).. jobban nem tudom elmagyarazni.. de szerintem ott is kaphato:P
2008. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

az olaj elektronikai problémát nem okoz, mert szigetelő. (v.ö.:trafóolaj)

ettől függetlenül mindenképpen meg kell tisdztítani, mert egy idő után elkezdi összeszedni a port, ettől nehezen, majd egyáltalán nem fog a billentyűzet működni, előbb- utóbb a kijelzőbe is beszivárog és ott mindenféle érdekes dolgot produkál...

a "kékszeszes" válaszoló valószínűleg denaturált szeszre gondolt - nem rossz megoldás.

tisztítás előtt a lehető legjobban szedd szét a készüléket, hogy bizztosan el tudd tüntetni mindenhonnan a trutyit. (ez okozhat némi gondot, mert a készülékekekt általában elég nehézkes szétszedni, ill. speciális szerszámok kellenek hozzá. ha nem vagy biztos a dologban, akkor inkább vidd el egy telefonos szakihoz, mielőtt nagyobb kárt okoznál.)

2008. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm a segtségeteket!!!!!!

inkább elviszem szervízbe mert nemmerek hozzányulni..még garanciális...

2008. okt. 31. 21:06
 8/14 anonim válasza:
100%
Vidd el szervízbe,de szerintem a garancia ugrott.
2008. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ilyenkor nem számít a garncia?:(
2008. okt. 31. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A garancia nem külső mechanikai , kémiai behatásokra érvényes, hanem a normál használat során fellépő hibákra.

Például lefagy, magától kikapcsol, nincs hangja, stöbbi...

vidd el egy független telo-szervízbe, ne a garanciásba, mert ha megtudják, hogy mi történt vele, az esetlegesen fellépő későbbi problémákat erre fogják majd(lehet joggal)és nem javítják gariban..

2008. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!