Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem kártyafüggetlen telefon...

Ha nem kártyafüggetlen telefont veszek, akkor meglesz "jelölve" valahol a telefon az adott szolgáltató jelével?

Figyelt kérdés
Mert most szeretnék egy Samsung s5230-ast (T-Mobile-nál venném meg, mert ott olcsóbb, de amúgy Vodafone-os számom van), előtte kártyafüggetlen telefonom volt, azon ugye nem volt semmi, de még egy nagyon régi telefonomon rajta volt a szolgáltató jele. Amúgy ha kisüttetem, akkor elveszik a garancia?
2010. jún. 17. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
igen, meg lesz. De az miért baj? Egyébként nem tudom mit akarsz kisüttetni, de szerintem valamit elnéztél.
2010. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, elveszik a garancia. kiveve, ha annal a cegnel csinaltatod, ahol a telefont vetted, de az meg nem olcso.

teljesen lenyegtelen, hogy kivülröl meg van-e jelölve a szolgaltato jelevel, a lenyeg belül van.

2010. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert Vodafone-os vagyok, és zavarna T-Mobile jel. De ez már csak az én kis hülyeségem... Amúgy meg épp ezért akarnám kisüttetni, mármint ha T-Mobile-nál venném meg. És köszi a választ!
2010. jún. 17. 17:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Akkor nem érné meg megvenni T-Mobile-nál, mert csak 2000 Ft-tal lenne kb. olcsóbb, de ha elveszik a garancia az gáz. :S
2010. jún. 17. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
És akkor hogy tennéd bele a vodás kártyát, áruld már el!
2010. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél kártya függetlent valamelyik nagy áruházban ha zavar
2010. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17:15 - Kisüttetés, már leírtam...-.-

17:16 - Köszi, csak úgy meg drágább, és próbálok minél többet spórolni!

2010. jún. 17. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:

17:15 vagyok.

Most akkor a jel zavarna, vagy pedig az, hogy nem menne bele a Vodafone-os kártya?


Mert ha kisütteted a telót, a jel akkor is rajta marad [legalábbis szerintem].

Ha nem a jel zavar akkor vegyél függetlenítőt. [link]

2010. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Zavarna a jel és mindenféleképpen Vodafone-os kártyával használnám, tehát ha a T-Mobile-nál venném meg, akkor kisüttetném. De a kisüttetés így a függetlenítővel már ugyanott van árban (vagy még több is), mintha Vodafone-nál venném meg. Szóval akkor ott egyszerűbb. De azért köszönöm szépen a válaszod és remélem most már értjük egymást! :D
2010. jún. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!