Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnám valahogy használni a...

Tudnám valahogy használni a k800i-m camként MSNen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:25
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom kaptál-e már választ. Én tudok egy 7 napig életképes megoldást: Mobiola Webcam Lite a program neve, a Lite változat műküdik a mi telefonunkkal is (nekem is K szériás Sony-m van). Sajnos az ingyenes változat csak 7 napig érvényes. Remélem megteszi.
2008. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez hogy működik?
2008. dec. 23. 01:07
 3/3 anonim válasza:
Egyszerű. Letöltöd a programot (googleba rákeresel), majd előbb feltelepíted a gépre, valamint a jar fájlt, ami a program mappájában van, felmásolod a telefonodra (adatkábellel, bluetooth-al, mindegy). Ott elindítod, majd a gépen a programját is, végezetül pedig a Skypeot, Yahoo-t, MSN-t, vagy amit használsz, s majd meglátod, hogy látszani fogsz. Kicsit szaggatni fog, mivel lényegében képeket csinál, s azokat küldi el, de ha nem akarsz webkamerára költeni, akkor ezzel együtt kell élned. Ha nem megy valami, csak szólj. Ha lehet 7 napon belül, mert most én is felraktam a gépre, s ha lejár... akkor ennyi.
2008. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!