Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri szervízbe vinni?

Megéri szervízbe vinni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves lenovo a2010-em. Az oldalsó, kijelzőzáró/nyitó gombja ment tönkre az évek alatt, nagyon nehezen reagál már.

A telefont lecserélem a jövő héten, de a gyermek már előre örül (mondjuk ennek én annyira nem), hogy végre lesz neki is telefonja. Vagyis inkább "játéka", mert csak otthoni használatra.

A kérdésem az, hogy ezzel a gomb-hibával érdemes foglalkozni? Tudtnak ezzel mit csinálni? Lehetséges, hogy csak takarítani kell, lehet, hogy szétkopott alatta ez-az... ha ezreket kellene rákölteni, tuti nem foglalkoznék vele, de van annak esélye, hogy ezt reális áron (egy 3 éves, és láthatóan alsókategóriás telefonhoz képest) helyrehozza egy szervíz?



2018. szept. 21. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Egy gombot otthon is tudsz cserélni...

2018. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon érdemes ezzel játszani, gyerkőcnek jó lenne így is.. El lehet vinni egy szervizbe, a bevizsgálás van ahol ingyenes (figyelj mert sokan azt írják, hogy ingyenes a bevizsgálás de az apróbetüsben ott van hogy csak akkor, ha kéred a javítást is), és akkor megmondják mennyibe fájna.
2018. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Egy gombot otthon is tudsz cserélni..."

igazán kevdes a feltételezés, de lehet, hogy ehhez nagyon nőből vagyok :o

2018. szept. 21. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemed teljesen mindegy, férfiból is ugyanolyan gyámoltalan az, aki nem tud kitekerni pár csavart...
2018. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!