Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » W580i telefon fényhatások...

W580i telefon fényhatások hibásak. Szoftverhiba? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy SE w580i telefonom és tudjátok van benne ez a fényhatásos dolog oldalt. Ha beállitok egy témát étvált kékre aztán mondjuk belépek a walkman progiba és ott átvált narancsszinűre. ugy tom h ez normális nade az a bajom h ugye ha kilépek vissza kéne váltania kékre de max egyszer visszaáll de utánna mindig minden helyzetben marad narancs szinű (kivéve ha hivnak akkor olyan szine van amit beállitottam) Szoval nálatok is igy van vagy ez vmi szoftcerhiba? Mit tehetek vele? (ezért (is) vettem meg a telot mert olyan stilusosnak találtam) előre is köszi a válaszokat!
2008. nov. 4. 18:44
 1/3 anonim válasza:
78%

nekem is w580om van és nálam is ez a helyzet, engem nem zavar:D sztem örülni kéne h ez a "legnagyobb" "probléámája" :D

a megoldás? ne lépj be a walkmanbeX'D

2. megoldás: állítsd be újra a témát:D


örüljünk h van ilyen funkciója is^^, víí

2008. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan ez a problémám nekem is, most vittem vissza nemrég garanciában (egyéb baja is volt), szoftverfrissítés megvolt (elvileg) de ugyanúgy nem áll vissza arra a színre ami azelőtt volt mielőtt beléptem a walkmanbe :(

tehát a megoldás engem is érdekelne

2008. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

na dettó ugyan ez!

beálítok témát ,átvált kékre

walkman...akkor zöld...

kilépek kék

belépek zöld

kilépek marad zöld...

hogy lehet a színeket váltogatni?

3 hónapja van meg ,de csak most látom hogy van piros ,sötét kék ,narancs ,sárga színek is!

hogy lehet .segítsetek kérlek!

2008. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!