Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren láthatta a beszélg...

Messengeren láthatta a beszélgetőpartnerem az utóbbi öt üzenetemet, úgy, hogy csak kézbesítettnek írja?

Figyelt kérdés
Mikor elküldtem, elküldöttként volt feltüntetve vagy egy napig, azóta kézbesítettként.

2018. okt. 29. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A kézbesített azt jelenti, hogy megkapja a telefonjára az üzenetet, de nem nyitotta meg a beszélgetéseteket. Attól még láthatta az üzenetet az értesítésben.
2018. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, ezt is ki lehet játszani, így van esély rá, hogy látta. De ne görcsölj rá. Ha valaki nem akarja megnézni vagy visszaírni, akkor nem is igazán érdemes foglalkozni vele.
2018. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor van esély, hogy az értesítési sávban olvasta mindet, jól értem?
2018. okt. 29. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Az értesítési sávban csak egy részlet látszik. Ha hosszú volt az üzenet, biztos nem látta az egészet. De ha asztali gépről vagy laptopról volt bejelentkezve, simán elolvashatta, ha meg volt nyitva veled a chat, de nem volt rá kattintva. Még görgetni is lehet. Egészen addig nem mutatja megtekintettnek, míg bele nem kattintasz.
2018. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak azért értetlenkedek, mert másik platformot használok, tehát az androidot annyira nem ismerem, viszont tudom, hogy csoportosított formában vannak az értesítések, ezért nem tudom, hogy a 4-5 darab egy-egy soros üzenet, olvasható-e mind.

2018. okt. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!