Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen küld üzenetet annak a...

Viberen küld üzenetet annak a személynek, akit beírtam a névjegyzékembe most, de neki nincs meg az én telefonszámom?

Figyelt kérdés

Meglett egy srácnak a telefonszáma aki nagyon tetszik. Neki is iPhoneja van mint nekem. Szoktam Vibert használni, és beírtam a névjegyzékembe a telefonszámát.

Ha Viberen megnézem, hogy mikor volt utoljára elérhető, akkor küldeni fog neki erről valami értesítést?

Vagy arról, hogy beírtam a telefonomba a telefonszámát?

Ő nem tudja az enyémet.

Ha Viberről küldenék neki üzenetet valahogy ki tudná deríteni, hogy én voltam az?



2018. nov. 11. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi értesítést nem kap, ugye nem látja, hogy te egyáltalán fent vagy viberen


Ha küldesz neki üzit akkor azt megkapja. Bár beállításodtól függően vagy a telefonszámod és a képet jeleníti meg neki, vagy a nevedet is.

Pl volt olyan mikor elment az összes telefonszámom és kaptam egy viber üzenetet és csak a telló számot láttam és mikor vissza kérdeztem, hogy hát te meg ki vagy?? Egyből kaptam az ívet, hogy ne játszam már az eszemet, hogy nem ismerem. Utána mondtam, mi a helyzet.


Szóval, semmi értesítést nem kap semiről. Ha írsz neki azt látja.

2018. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!