Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger azt írja elérhető,...

Messenger azt írja elérhető, vagy 10 perce volt elérhető, utána megint azt hogy most elérhető, de nem válaszol és nem nézi meg az üzenetemet. Ő azt mondja telefon sem volt a kezében, nem volt elérhető. Hazudik?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy ha nincs piszkálva a telefon akkor is elérhetőnek jelez időközönként?
2019. jan. 20. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A messenger össze vissza írja, ki mikor volt elérhető. Nekem volt olyan, hogy egy hétig telefon sem volt a kezemben, gép sem volt nálam, mert nyaraltam, net közelében nem voltam, és mégis állandóan írogattak nekem, mert azt jelezte hogy online vagyok.
2019. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, sztem ha a Messenger meg van nyitva, de pl. csak lezárja a telefont, vagy esetleg nem törli ki az előző appok listájából, akkor lehet kiírja, de ez csak egy tipp. Próbáljátok ki.
2019. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Messenger ossze vissza jelz semmi valosag alapja nincs amit mutat
2019. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!