Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 telóm van és...

Samsung s5230 telóm van és nem tudom a háttérképet normálisan beállítani mert mindig kiad ilyen keretet. és vagy nagyba adja ki a képet vagy túk kicsibe. Hol tudom beállítani normális méretűre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Widgetek közt van az,hogy kitudod helyezni a képeket..na helyezd ki ezt a widgetet a háttérképre,és akkor menj rá arra h fényképek,ha ott van az a háttérkép,amit beszeretnél állítani..és akkor menj rá a kívánt képre,és "Beállít":D és kész:)
2010. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van ilyen gondom vele,én úgy próbáltam,hogy addig húzom kintebb azt a keretet amíg le nem fedi az egészet. Ilyenkor kisebb lesz a kép,de ha a keret lefedi a teli képet akkor normálisan teszi ki. Nem értem miért van ez. Ja meg ha mappából teszek ki képet akkor azt kiteszi a fő Képek mappáa is és akkor többször van meg a kép:S Hát ez az S5230! Dili 1 teló,de amúgy szeretem:)
2010. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!