Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Svájcban ha bekapcsolom a...

Svájcban ha bekapcsolom a mobilnetem azt később kiszámlázzák? Feltöltőkártyás vagyok.

Figyelt kérdés
Vodafonos feltöltőkàrtyás előfizetésem van. Svájcban vagyok, ami màr nem az Eu, ezért itt nem ingyenes a roaming. Ha bekapcsolom a mobilnetet, akkor van internetem. Ez mièrt van és ugye nem fognak kiszámlázni egy százezres számlàt? Van kb. 1gb otthoni netem, de abból nem fogyott el 1mb se. Meg egyébként se kéne svájcban müködnie.

2019. márc. 25. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem nem EU a lényeg hanem EGT országokra vonatkozik.

úgyhogy nem hiszem ...

2019. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Érvényességi terület Európai Unió + Izland + Liechtenstein + Norvégia + Svájc + Monaco + Törökország meghatározott hálózatain Vodafone EU Roaming szolgáltatással a felsorolt országokban.

2019. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltőkártyás csomagban mindent az egyenlegből vonnak le, utólag nem fognak semmit kiszámlázni. Negatívba nem mehetsz le.
2019. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!:)
2019. márc. 25. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!