Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az "Lg...

Mi a véleményetek az "Lg kp500"-ról? Mi az előnye és mi a hátránya? Jobb mint a Samsung s5230?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mind2 hulladék.
2010. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mind2 hulladék,ÉS MÉG DRÁGA IS AHHOZ KÉPEST,HOGY SEMMITSE TUD.
2010. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nekem LG-KP502-es telefonom van, de ugyanolyan a 2 telefon, az enyémnek elöl a 3 gombja más formájú, ennyi a különbség.

Egyébként meg vagyok vele elégedve, az egyetlen dolog ami zavar, hogy a fényképezőnek nem lehet levenni a hangját. De ez legyen a legnagyobb baja szerintem... (-:

Karácsonykor vettem, eddig smemi gondom nem volt vele. (-:

2010. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung s5230 van! Szerintem jobb mint a LG. Az egyik oszt. társamnak LG van és nem igazán jött be. Pedig az elején vacilláltam, hogy melyiket vegyem (a Samsungom most szombaton lesz 1 hetes) de végül a Samsungnál maradtam, mert szebbek rajta a színek(képek) meg jobban tetszik a menüje. De kb. ugyanaz a tudásuk. Én meg vagyok vele elégedve. Nagyon jó az érintőpadja is.
2010. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell hazudni szegénynek?:D

Komolyra forditva:Dög lassú,tele van felesleges dolgokkal,nagyon gyatra anyagokból van,touchwizes a samsung ami a lerosszabb interfész.A másik jobb az lg.Ja és az érintője rizisív,tehát 1nyomást érzékel csak és karcolódik is nagyon hamar,és nem multitouch,sokat akadozik.

2010. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hazugság, tényleg jó ez a telefon.Inkább te hazudsz bazos.sk :D, rá akarod venni, hogy Nokia 3310-et vegyen a kérdező mi?:D
2010. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mármint a Samsung S5230:) Utolsó vagyok.
2010. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A karcolás nem számit

am kösz mindenkinek

amúgy meg elmek a gmsak-hoz mekérem hogy rakjanak rá védő folíat azt csá

2010. júl. 9. 20:30
 9/12 A kérdező kommentje:

de sztem lg veszek mert ahot nem kell külön venni ceruzát am meg lehet rejte rejzolni :D

ja és mégegyszer kösz mindenkinek

2010. júl. 9. 20:31
 10/12 bp1985 ***** válasza:
Samsunghoz sem kell ceruza. Nekem is volt kb 1 éve, de eléggé buta az árához képest, és az a touch wiz tényleg borzalmas dolog. Témát nem tudsz rárakni normálisan, neked kell szórakozni vele. Bluetooth is eléggé lassú, de neked kell döntened. Divatcikk, ugyanúgy mint iphone. Vegyél inkább Nokia 5230-at, abba legalább gps van, és gyorsabb is, meg okosabb is.
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!