Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzővédő üvegből melyik...

Kijelzővédő üvegből melyik az, amelyik nem lesz levegőbuborékos két hét alatt?

Figyelt kérdés

Régen próbálkoztam az XPRO üvegekkel, egy levegős lett, a második levegős lett és betört alatt a kijelző.

Tetszenek a mostani lekerekített "3D" megoldások is, de baromi drágák és kicsit bosszantana, ha ennyi pénzért ugyanúgy két hét után kukázni kellene.

Szóval, van valakinek konkrét tippje gyártóra/típusra, melyik az, amelyik aránylag tartós?



2019. júl. 2. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 300ft-os Kínai is bevált. 3év után a teló döglött ki alóla. Rárakás kérdése az egész.
2019. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
Nekem a folyékony UV-s ragasztósok jöttek be. A felrakás kicsit trutymós, de az eredmény miatt megéri.
2019. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem lesz buborékos amelyik normálisan fel van rakva.

A jelenlegi telefonomon gyárilag van valami fólia ami már bő egy éve meg se próbál lejönni. Az előző telefonomon még fólia se volt pedig 3 évig nyúztam. Mindkét telefon karcmentes.

2019. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!