Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videoton cleopatra ra 6380s....

Alízvagyok kérdése:

Videoton cleopatra ra 6380s. Van rajta bemeneti hang dugalj? Valahogy a telefonról akarok zenét hallgatni. Pl aux rol

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsán nevezed, de van. Magnóbemenet, lemezjátszóbemenet, utóbbiból kettő is, de csak az egyik alkalmas (Kr Pu felirat jelzi).

Az Mg Pu bemenet nem jó erre a célra.

2019. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, milyen auxra gondoltál, de az okosság terjesztése érdekében elárulhatom, hogy az angol auxiliary rövidítése az aux.

Amit egyesek rejtélyes jelentéssel ruháznak fel, holott semmi különöset nem jelent, csak simán tartalékbemenet.

Vagyis soha nem kimenet.

2019. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
59%

"Vagyis soha nem kimenet."


Lehet kimenet is. A szó jelentéséből nem következik hogy csak bemenet lehet. Szerintem ezt a gyakorlat sem támasztja ezt alá.

De ezzel együtt kétségtelen hogy jellemzően bemenet....

2019. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ki más akadékoskodna, megint megszólalt a leszázalékolt villanyszerelő, megint hülyeséget beszél.

Amit írtam, épp a gyakorlat támasztja alá, meg a józan ész is.

De nem azért osztok meg tudást, hogy utána szemét trollokkal kelljen vitatkozni megint.

Szerintem te még a rövidítés jelentését is tőlem tanultad meg, utána meg csúnyán visszaélsz még ezzel is.

2019. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szirty ***** válasza:
59%

Azt írtam hogy nem jellemző, de előfordul. Tehát nem jelenthető ki hogy soha nem kimenet. Ennyi! Nem kell túlreagálni és virtuális agyvérzést kapni! :)


Ha volna kedved keresni, találnál számtalan készüléket aminek az AUX nevű csatlakozóján van kimenet. És hidd el, ennek NEM én vagyok az oka. Én csak szóltam! :)


De azt a válaszod előtt kellett volna megtenned.

Most már ne csináld, mert az eredmény alátámasztaná hogy helytálló a megjegyzésem és te inkább követsz el szakrális öngyilkosságot mint hogy nekem igazat adj...


Úgyhogy szerintem ennyit erről... :)

2019. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Duma, gyakorlati alátámasztás nélkül.

De ha úgy lenne, akkor is kilóg a lóláb, folyton csak azt nézed, mibe köthetnél bele.

Így próbálod kompenzálni a valódi tudás hiányát, villanyszerelő.

Fenntartom, hogy még a rövidítés jelentését sem ismernéd, ha nem osztottam volna meg, ezen az oldalon már többször is.

2019. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
59%
FACEPALM!
2019. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy apa 5 pólusú DIN-RCA átalakítót, ahhoz meg egy Jack-RCA kábelt és már szól is :)
2019. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vagy a magnó, vagy a Kr. PU bemenet használható, az MG PU nem!
2019. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!