Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panasonic Tv tarr szolgaltatón...

Panasonic Tv tarr szolgaltatónal bejon kb 11 csatorna a kábelről. Másik tv vel (samsung) bedugtam ugyanazt a kábelt es tobb 100 csatorna bejott. Mi baja a panasonic tvnek?

Figyelt kérdés
Talán tul regi? Meg talan 7 8 eves 3D s tv de csak 11 csatorna jon be... samsung tv n meg tobb 100 es a samsung tv kb 1 eves. Valalki otlet?

2019. dec. 24. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a digitális átállás után a philips tv-vel volt ugyanez. valamiért nem ismeri meg a csatornákat, a másik meg - nekünk is samsung - gond nélkül megtalálta


a megoldás azt lett, hogy a tv menüjében be kell írni a szolgáltató adatait, frekvenciát, stb. és akkor már tudni fogja a tv, hogy hol, mit keressen és simán megtalálja az összes csatornát.


a Tarr honlapján van segédlet:

[link]


de a lényegi adatok ezek:

Kezdőfrekvencia: 370MHz • Moduláció: 256QAM • Jelátviteli sebesség: 6875kS/s • Hálózati azonosító: 102


a tv menüjében én a kezdőfrekit és a hálózati azonosítót tudtam csak megadni, arra volt rovat.

utána simán megtalálta a csatornákat.

2019. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tv menuje alatt mit ert kedves válaszoló? Kezi beallitast kell keresnem?
2019. dec. 24. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Az analóg beallitasnál?
2019. dec. 24. 17:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ezen a tvn szerintem nem lehet kezzel beirni a mHz ket.... valami ilyet talaltam hogy finomhangolas de csak egy csuszka van szamok nelkul. Meg ilyen van hogy kezi hangolas es a csatorbakat mutatja 1 99 ig .... nem tudom miert nincs ilyen... de annyit tudok hogy oanasonic tv valami viera cast hozzaferessel 3d tv. Ha tudsz segiteni megkoszonnem.
2019. dec. 24. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

pontosan milyen tv? a hátolján van egy kis ezüst színü táblácska, azon a model: sorban mi van írva?


a felhasználói kézikönyvben biztosan benne van, hogy hogyan kell beállítani, hol van az a menüpont.

valahol a hangolásnál, de hogy pontosan hol?

az én tv-mnél végignyomkodtam minden menüpontot :D

2019. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megcdinaltam. Gyari beallitasokat visszaraktam es utana kerte a kodolasi adatokat. Koszonom szepen marcsak el kell rendeznem a csatornakat mert 1000 tol 3000 ig osdzevissza vannak ;D
2019. dec. 24. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jó'van, örülök, hogy sikerült.
2019. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!